KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 3921673
nr 392 1673
Pastell
Förgylld ram, 12x44
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 16 januari 2006
150 kr
900 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr